Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/2/2023

Τεχνίτης Ψυκτικός

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η IPEL ΑΕΤΕ με έδρα στο Π. Φάληρο, είναι κύριο μέλος ομίλου εταιρειών με αντικείμενο την τεχνική συντήρηση Κτιρίων, δραστηριοποιείται 25 χρόνια στο χώρο, με εξειδίκευση σε υπηρεσίες τεχνικής συντήρησης δικτύων και κλιματισμού.

Στα πλαίσια της υποστήριξης των διαρκώς αυξανομένων αναγκών του ομίλου μας, επιθυμούμε να προσλάβουμε : Τεχνίτη Ψυκτικό

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Έλεγχο, συντήρηση και επισκευή ψυκτικών εγκαταστάσεων σε κτιριακές εγκαταστάσεις κτιρίων γραφείων στην Αθήνα .
  • Έλεγχος λειτουργίας, συντήρηση και επισκευή σε δίκτυα κρύου νερού κλιματισμού, κεντρικές κλιματιστικές μονάδες, τοπικές κλιματιστικές μονάδες (fancoil & split), υδρόψυκτα κεντρικά συστήματα παραγωγής ψυχρού νερού (chillers) και πύργους ψύξης, ψυκτικούς θαλάμους, ψυγεία οικιακού και επαγγελματικού τύπου.
  • Διεξαγωγή κάθε είδους συναφών τεχνικών εργασιών
  • Καθημερινή αναφορά τεχνικών θεμάτων.
  • Συμπλήρωση δελτίων ελέγχου εξοπλισμού
  • Αναφορά εκτελεσθέντων εργασιών
  • Διασφάλιση συνθηκών υγιεινής και ασφάλειας σύμφωνα με τους εταιρικούς κανονισμούς και τη νομοθεσία
Ωράριο εργασίας 06:00 έως 14:00 ή 14:00 έως 22:20 (Δευτέρα – Παρασκευή)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια τουλάχιστον Τεχνίτη Ψυκτικού (σύμφωνα με το Π.Δ.1/13) και σχετική αναγγελία
  • Κατοχή άδειας οδήγησης ΙΧ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Να είναι μόνιμος κάτοικος Αθηνών.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στο αντικείμενο.

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Εργατικότητα, αγάπη για το αντικείμενο.
  • Διατεθειμένος να τηρεί τους εταιρικούς κανόνες και τις επιμέρους διαδικασίες
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

Τι προσφέρουμε:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση και όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό για την εργασία σας, ώστε να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία μας.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ιδιωτική ασφάλιση