Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2024

Υπεύθυνος Marketing B2B

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Με έδρα μας στον Πειραιά η εταιρεία μας αναζητά νέους συνεργάτες για την θέση του Υπεύθυνου Marketing B2B.

 Αρμοδιότητες:

  • Έρευνα αγοράς
  • Παροχή υποστήριξης στη διοργάνωση εκστρατειών και την ανάπτυξη στρατηγικών μάρκετινγκ
  • Προετοιμασία και πραγματοποίηση προώθησης υπηρεσιών
  • Απευθείας επικοινωνία με τους πελάτες και ενθάρρυνση της ανάπτυξης σχέσεων εμπιστοσύνης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής Marketing / οργάνωσης διοίκησης επιχειρήσεων ή κάτι παρεμφερές
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί, όχι απαραίτητη

Παροχές

  • Παραγωγικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας

Η εταιρεία μας είναι εύκολα προσβάσιμη με Μετρό.