Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
9/4/2024

Διευθυντής/ Διευθύντρια - Υποδιευθυντή/ Υποδιευθύντρια Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΥΡΓΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Στον Όμιλο Ρουμελιώτης Α.Ε.Β.Ε. είμαστε μία ταχέως αναπτυσσόμενη και αμιγώς ελληνική Επιχείρηση, με παρουσία στους νομούς Αχαΐας και Ηλείας στο χώρο της λιανικής πώλησης τροφίμων, με 27 Super Market , 2 πολυκαταστήματα και πάνω από 300 εργαζομένους . Το μέλλον της εταιρείας μας εξαρτάται από τους ανθρώπους μας, επομένως η πρόσληψη νέων ταλέντων είναι πρωταρχικής σημασίας για εμάς.

Στο πλαίσιο λοιπόν της διαρκούς ανάπτυξής μας , αναζητούμε ΣΤΕΛΕΧΗ για το κατάστημά μας στον ΠΥΡΓΟ για τις θέσεις:

Διευθυντής/ Διευθύντρια - Υποδιευθυντή/ Υποδιευθύντρια  Καταστήματος

Περιγραφή Θέσης :
Αναζητούμε στελέχη καταστήματος λιανικής, προκειμένου να αναλάβουν την ευθύνη για την συνολική διαχείριση του καταστήματος, την επίτευξη των πωλήσεων και την διαχείριση του προσωπικού.

Αρμοδιότητες :
  • Διαχείριση καταστήματος και διασφάλιση συμμόρφωσης με τις πολιτικές και διαδικασίες της εταιρείας
  • Διατήρηση του καταστήματος σε εξαιρετική κατάσταση και τήρηση των προτύπων οπτικής προβολής προϊόντων
  • Ανάπτυξη επιχειρηματικών στρατηγικών
  • Αξιολόγηση των επιδόσεων του προσωπικού προκειμένου να εκτιμηθεί η ανάγκη εκπαίδευσής τους
  • Επίλυση όλων των ζητημάτων που ανακύπτουν σχετικά με το προσωπικό ή τους πελάτες (παράπονα, διαμαρτυρίες κλπ.)
  • Υπόδειγμα καλής συμπεριφοράς και υψηλών επιδόσεων
  • Πρόσθετα καθήκοντα αναλόγως αναγκών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ θα εκτιμηθεί ως πρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Ισχυρές ηγετικές δεξιότητες και επιχειρηματικός προσανατολισμός
  • Αποδεδειγμένη επιτυχημένη εμπειρία ως υπεύθυνος λιανικών πωλήσεων
  • Δεξιότητες διαχείρισης πελατών
  • Αξιόλογη οργανωτική δεξιότητα
  • Καλές δεξιότητες επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Ευελιξία εργασίας σε διάφορες βάρδιες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.