Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/5/2017

Βοηθός Χειριστής Κλαρκ (Αυλώνας Αττικής) (κωδ. θέσης: S-722/ 72440)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό βιομηχανίας πελάτη της, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

·      Χειρισμός ηλεκτροκίνητου κλαρκ

·      Τροφοδοσία παραγωγής με Α Ύλες

·      Μεταφορά και τακτοποίηση τελικών προϊόντων εντός αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Απόφοιτος/η Λυκείου/IEK

·      Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

·      Απαραίτητη γνώση χειρισμού κλαρκ

·      Συνέπεια, ευελιξία, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας