Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/04/2024

Restaurant Manager - Shift Supervisor

Εστίαση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Απο το Privee Restaurant με έδρα τη Λ.Νίκης - Παραλία Θεσσαλονίκης αναζητούμε συνεργάτη, γεμάτο όρεξη για να στελεχώσουμε την ομάδα μας.

Εάν έχεις ομαδικό πνεύμα και ενθουσιασμό για την εξυπηρέτηση πελατών, θα χαρούμε πολύ να γίνεις μέλος της ομάδας μας!

Αρμοδιότητες:

Είναι υπεύθυνος/η για την εύρυθμη λειτουργία του τμήματος, τη διαχείριση του ανθρώπινου δυναμικού, το συντονισμό, την οργάνωση και τον έλεγχο της τήρησης των διαδικασιών, όπως περιγράφονται στο σχετικό Εγχειρίδιο Λειτουργικών Προτύπων (SOPs).

Επιγραμματικά, Συντονίζει και ελέγχει:

  • τις ημερήσιες εργασίες προετοιμασίας ανοίγματος/ κλεισίματος του εστιατορίου.
  • τη λειτουργία των εστιατορίων και την άμεση εξυπηρέτηση των πελατών-επισκεπτών.
  • την καθαριότητα του ευρύτερου χώρου του εστιατορίου (πλάνο καθαριοτήτων).
  • το σύστημα κρατήσεων και εκδίδει λίστες κρατήσεων.
  • τις παραγγελίες, τις παραλαβές και τα αποθέματα προμηθειών και αναλωσίμων του τμήματος.
  • την λειτουργία των PDA και την διανομή τους στους Σερβιτόρους.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία 3 έτη min σε αντίστοιχο τμήμα
  • Ξένες γλώσσες: Αγγλικά : Πολύ Καλή γνώση προφορικών και καλή γνώση γραπτών,
  • Επιθυμητή Βασική γνώση 3ης ξένης γλώσσας
  • Η/Υ: Πολύ καλή γνώση MS Office, Καλή γνώση POS

Δεξιότητες:

  • Επικοινωνία, αντίληψη & διορατικότητα
  • Tαχύτητα & μεθοδικότητα
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια & την ποιότητα
  • Προσαρμοστικότητα & αντοχή στην πίεση
  • Συνεργασία & Ομαδικότητα
  • Ενσυναίσθηση
  • Επαγγελματισμός, Αξιοπιστία & Υπευθυνότητα
  • Διάθεση ανάπτυξης & εξέλιξης
  • Διοικητικές ικανότητες - Διαχείριση ομάδας
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και την επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Θεωρητική και πρακτική εκπαίδευση.
  • Ευκαιρία επαγγελματικής εξέλιξης, μέσα στον όμιλο Privee Group
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.

Δημιούργησε την δική σου επαγγελματική ιστορία, γίνε μέλος του ομίλου Prive–Group