Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/04/2024

Εργάτες παραγωγής (προσωπικό βάρδιας)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η AGIPACK HELLAS στην ΒΙ. ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης, ζητά να προσλάβει εργάτες - χειριστές μηχανημάτων παραγωγής.

Θέσεις μόνιμης εργασίας πλήρους πενθήμερης (ΔΕ - ΠΑ), 8ωρης απασχόλησης, σε εβδομαδιαία κυλιόμενες βάρδιες (06.00-14.00/ 14.00-22.00/ 22.00-06.00).

Δυνατότητες εξέλιξης αναλόγως δεξιοτήτων και ενδιαφέροντος. (οικονομική και παραγωγική εξέλιξη)

Αρμοδιότητες θέσης: Χειρισμός μηχανήματος παραγωγής (εύρυθμη λειτουργία του).

**Παρακαλούμε να μην στέλνουν βιογραφικά όσοι ψάχνουν εποχιακή εργασία ή περιορισμένης διάρκειας και όσοι δεν μπορούν να εργαστούν σε βάρδιες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Μεταφορικό μέσο (για τη μετάβαση στο χώρο εργασίας)
  • Δυνατότητα εργασίας σε εβδομαδιαίες βάρδιες (πρωί - απόγευμα - νύχτα)
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές - ανταποδοτικές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Πλήρης, μόνιμη απασχόληση και ασφάλιση - Δώρα (Άμεση πρόσληψη αορίστου)
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • BONUS παραγωγικότητας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.