Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/9/2021

Χημικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εάν είσαι απόφοιτος χημικός ή χημικός μηχανικός ή δομικών έργων και αποζητάς σταθερή εργασία σε κορυφαία ελληνική βιομηχανία, με δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης, τότε αυτή η θέση είναι για σένα!

Καινοτόμα ελληνική βιομηχανία στην Ορεστιάδα αναζητάει χημικό, υπεύθυνο για εργαστηριακές εργασίες και μετρήσεις, ο οποίος θα συμβάλει και στην ευρύτερη ανάπτυξη του εργοστασίου.

Κάνε την αίτηση σου παρακάτω!

Τα καθήκοντα του/της Χημικού είναι:

  • εργαστηριακές εργασίες
  • εργαστηριακές μετρήσεις
  • στενή συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα του εργοστασίου
  • άμεση αναφορά στη διεύθυνση του εργοστασίου για την πορεία των εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α για τη θέση Χημικός, θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο (ΑΕΙ/ΤΕΙ) Χημικού/ Χημικού Μηχανικού/ Δομικών έργων (ή αντίστοιχης ειδικότητας)
  • Προϋπηρεσία σε εργαστηριακές εργασίες επιθυμητή, όχι απαραίτητη
  • Επαγγελματική και υπεύθυνη συμπεριφορά
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει τις παρακάτω παροχές για τη θέση Χημικός:
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Επαγγελματική σταθερότητα και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση Χημικός, μπορείς να επικοινωνήσεις με την Ιωάννα Κουτσιώνα στο +30 6941575964 ή στο 2316002044, Δευτέρα με Παρασκευή και ώρες 09:00-17:00. #engineeringobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.