Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Ηλεκτρολόγος-Ηλεκτροτεχνίτης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η SELLER HELLAS, εταιρεία Παραγωγής, Εμπορίας Ηλεκτρολογικών Πινάκων, Ηλεκτρολογικού Υλικού και Υποσταθμών που δραστηριοποιείται στο χώρο από 1962, αναζητά να εντάξει άμεσα στο δυναμικό της Ηλεκτρολόγο - Ηλεκτροτεχνίτη για τη στελέχωση θέσης στο Τμήμα Παραγωγής.

Περιγραφή Θέσης:

Ο Ηλεκτρολόγος - Ηλεκτροτεχνίτης οφείλει να ακολουθεί τις οδηγίες του υπεύθυνου παραγωγής βάσει του προγραμματισμού παραγωγής και να μελετά, να καλωδιώνει ή/ και να ελέγχει το εκάστοτε προϊόν.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ηλεκτρολόγων ΑTEI, TEI ή Πολυτεχνικής Σχολής θα εκτιμηθεί
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Ικανότητες διαχείρισης χρόνου και προγραμματισμού
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση από εξειδικευμένους επαγγελματίες
  • Προσωπική και ομαδική εξέλιξη
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας