Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Ναυαγοσώστης

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, 5αστερο ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας, αναζητά άτομα για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης

  • Προσοχή των λουόμενων του ξενοδοχείου και έλεγχος για την τήρηση των κανόνων στους χώρους της πισίνας
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ναυαγοσωστικής σχολής κολυμβητικών δεξαμενών (πισίνες)
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση παροχής πρώτων βοηθειών
  • Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί
  • Άριστη φυσική κατάσταση
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Φιλικός με ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Διατροφή (2 γεύματα εντός ωραρίου)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.