Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/2/2023

Social Media & Content Production Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη MENEMENH | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο των αυτοκινήτων αναζητά Social Media & Content Production Manager για να στελεχώσει την ομάδα της.
Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης με αρμοδιότητες:
  • Καθημερινή διαχείριση όλων των Social media της εταιρείας (Instagram, FB, TikTok)
  • Παραγωγή πρωτότυπων κειμένων
  • Εύρεση νέων τρόπων διανομής της εταιρίας
  • Δημιουργικές προτάσεις κειμένων για ενεργή συμμετοχή του κοινού

Θα εκτιμηθούν:

  • Γνώσεις copywritting
  • Γνώσεις επεξεργασίας εικόνας και φωτογραφίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαιτούμενη η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση οργάνωσης και χειρισμού Social Media
  • Γνώση Business Manager & Creator Studio του Facebook
  • Άριστη χρήση γραπτού λόγου
  • Διαχείριση χρόνου και ανταπόκριση σε deadlines
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Φαντασία και δημιουργικότητα

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεργασία με μια ομάδα που διαρκώς εξελίσσεται
  • Συνεργασια με εξωτερική εταιρία digital marketing
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας