Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2019

Υδραυλικοί

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ζητούνται Υδραυλικοί για μόνιμη εργασία στην Γερμανία για ανακαινίσεις διαμερισμάτων.

Μισθός 2.000 ευρώ καθαρά + bonus.

Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Αντικατάσταση υδραυλικού δικτύου κατοικίας
  • Τοποθέτηση ειδών υγιεινής και ταχυθερμαντήρων

Ωράριο εργασίας: Δευτέρα έως Σάββατο 07:30 με 17:30 (9 ώρες + 1 διάλειμμα, 6 ημέρες την εβδομάδα).

** Οι ενδιαφερόμενοι μπορείτε να καλείτε και στο τηλέφωνο : 6987974740 (Υπ. Επικοινωνίας Λιμάκης Ιωάννης)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση με πλήρη ευθύνη του έργου (όχι βοηθός)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εξοικείωση με smartphones και χρήση apps για το λογισμικό καταγραφής εργασιών που χρησιμοποιούμε
  • Πτυχίο ΤΕΙ επιθυμητό αλλά όχι απαραίτητο
  • Η γνώση της Γερμανικής γλώσσας δεν είναι απαραίτητη
  • Μόνιμή δουλειά

Θα ζητηθούν συστάσεις από προηγούμενους εργοδότες ή και πελάτες.

Παροχές

  • Προκαταβολή 500 ευρώ στο τέλος της πρώτης εβδομάδας, 500ευρώ επιπλέον μετά από 2 εβδομάδες δουλειάς και εξόφληση στο τέλος του 1ου μήνα,
  • Δωρεάν διαμονή
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Επαγγελματικά εργαλεία
  • Μετακίνηση