Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2024

Υπάλληλος Ενοικίασης Αυτοκινήτων - Rental Sales Agent

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
Απασχόληση Μερική απασχόληση

Η SKG Rent A Car αναζητά προσωπικό για τον Σταθμό της Καβάλας:

Υπάλληλος Ενοικίασης Αυτοκινήτων - Οδηγός

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή καλύτερης δυνατής εξυπηρέτησης πελατών με στόχο την βέλτιστη εμπειρία ενοικίασης και την δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες.
  • Μεταφορά των πελατών από και προς το αεροδρόμιο, καθώς επίσης και διεξαγωγή παραδόσεων - παραλαβών ανάλογα με το ημερήσιο πρόγραμμα.
  • Προετοιμασία των αυτοκινήτων προς παράδοση με βάση το ημερήσιο πρόγραμμα του σταθμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος Διπλώματος αυτοκινήτου
  • Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Η γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στον κλάδο των ενοικιάσεων αυτοκινήτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας