Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/04/2024

Πωλητής - Πωλήτρια τμήματος κρεοπωλείου σε super market

Εστίαση

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ανάπτυξη της εταιρείας μας, μας οδηγεί στην αναζήτηση ανθρώπινου δυναμικού,

για τα καταστήματα μας στην Αθήνα, σε θέσεις Πώλησης Τμήματος Κρεοπωλείου.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών στο πόστο του κρεοπωλείου
  • Τακτοποίηση προϊόντων κρέατος στις βιτρίνες
  • Κοπή κρέατος
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας - τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πιστοποίηση σχολής Κρεοπωλών (επιθυμητή)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πλήρης απασχόληση - Κυλιόμενο ωράριο
  • Άμεση πρόσληψη
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Επιπλέον παροχή Ιδιωτικής Ασφάλισης
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.