Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/5/2022

Στελέχη Προώθησης Τραπεζικών Προϊόντων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Mellon Technologies επιθυμεί να προσλάβει για λογαριασμό μεγάλου Χρηματοπιστωτικού Οργανισμού στις εγκαταστάσεις του στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας:

Ο κάτοχος της θέσης θα έχει τα παρακάτω καθήκοντα:

  • Τηλεφωνική διαχείριση υφιστάμενων πελατών με στόχο τη διερεύνηση των αναγκών τους και κατ' επέκταση την ενημέρωσή τους σχετικά με τα κατάλληλα προηγμένα προϊόντα/υπηρεσίες της Τράπεζας
  • Διατήρηση θετικών πελατειακών σχέσεων για τη διασφάλιση μελλοντικών πωλήσεων
  • Καθημερινή καταγραφή πληροφοριών στα συστήματα της Τράπεζας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/Λύκειο
  • Απαραίτητη η εργασιακή εμπειρία σε συναφές αντικείμενο.
  • Άνεση στην επικοινωνία και την διαπραγμάτευση
  • Ικανότητα χειρισμού εφαρμογών ΜS Office
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση
  • Bonus απόδοσης
  • Αμειβόμενη εκπαίδευση στις τραπεζικές εργασίες