Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Λαντζιέρα / Λατζιέρης - Βοηθός κουζίνας

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AirCanteen, εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος σε αεροδρόμια κι άλλες κλειστές αγορές, αναζητά άτομα για τη Λάντζα εστιατορίου.

Κύριες Αρμοδιότητες είναι:

  • Καθαριότητα εξοπλισμού και σκευών κουζίνας
  • Καταμέτρηση, διανομή και αποθήκευση των σκευών στους διαμορφωμένους χώρους
  • Προετοιμασία κουζίνας για τις ώρες λειτουργίας του εστιατορίου
  • Βοηθητικές εργασίες κουζίνας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πρόθυμος, εργατικός, συνεπής, συνεργάσιμος
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και πλήρης ασφάλιση
  • Κάλυψη μεταφορικών εξόδων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.