Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
01/04/2024

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΕΥΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Κατασκευαστική Εργοληπτική εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ Α.Ε., με μια επαγγελματική διαδρομή που έχει ως αφετηρία της το 1969, προχωράει με συνέπεια και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των κατασκευών.

Θεωρώντας το χρόνο ως σημαντικό παράγοντα για την επιτυχημένη ολοκλήρωση ενός έργου, δουλεύουμε με συνέπεια και σεβασμό σε κάθε χρονοδιάγραμμα, εξασφαλίζοντας την έγκαιρη και έντεχνη παράδοση των έργων μας.

Αναζητούμε το νέο μέλος της ομάδας μας, για τα κεντρικά γραφεία μας στη Πεύκη.

Σύντομη περιγραφή Θέσης:

  • Διαχείριση & οργάνωση επικοινωνίας
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων, e-mail κ.λπ.
  • Οργανωτική και διοικητική υποστήριξη των επιμέρους τμημάτων της εταιρείας
  • Οργάνωση και προγραμματισμός συναντήσεων και επαγγελματικών ραντεβού
  • Υποστηρικτικές εργασίες Διοίκησης
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες
  • Παρουσίαση προϊόντων και δημιουργία προσφοράς
  • Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών
  • Συντονισμός και συνεργασία με επιμέρους τμήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ανώτατης/ ανώτερης σχολής /Ι.Ε.Κ.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Συνεργασία και Ομαδικότητα
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Δημιουργία και ανάπτυξη αποτελεσματικής επικοινωνίας με πελάτες