Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/04/2020

Εργάτης Μαρίνας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΛΙΟΥΡΙ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η MED SEA HEALTH Α.Ε. αναζητά για το 5* ξενοδοχειακό της συγκρότημα MIRAGGIO THERMAL SPA RESORT στο Παλιούρι, στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής:

Εργάτη Μαρίνας
(code:Εργάτης Μαρίνας_20)

Ο Ρόλος

Ο Εργάτης Μαρίνας βοηθά στην ομαλή λειτουργία της Μαρίνας.

Καθήκοντα:

  • Αγκυροβόληση σκάφων
  • Καθαρισμός αποβάθρας
  • Επιθεώρηση και αναφορά τυχόν ζημιών
  • Συντήρηση εξοπλισμού
  • Συμμετοχή σε εκπαιδεύσεις και ανταπόκριση σε περιστατικά έκτακτης ανάγκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα Ταχυπλόου
  • 3-5 χρόνια τουλάχιστον εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή φυσική κατάσταση και ευελιξία στην κίνηση
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, συνέπεια
  • Ευέλικτος και συνεργάσιμος χαρακτήρας
  • Επαγγελματική και ευγενική συμπεριφορά

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διατροφή (κατά τους μήνες λειτουργίας του ξενοδοχείου) και στέγαση (για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Κασσάνδρας)
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.