Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/03/2024

Υπάλληλος Τμήματος Ανταλλακτικών

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, τον εξουσιοδοτημένου διανομέα και επισκευαστή αυτοκινήτων ΛΑΜΔΑ STAR S.A., αναζητά Υπάλληλο Ανταλλακτικών για τις εγκαταστάσεις της στην Κηφισιά.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών πάγκου και συνεργείου.
  • Παρακολούθηση παραγγελιών των πελατών.
  • Επικοινωνία με υφιστάμενους και μελλοντικούς πελάτες.
  • Προώθηση πωλήσεων ανταλλακτικών αυτοκινήτων και χονδρικής.
  • Διαχείριση παραλαβών και επιστροφών ανταλλακτικών.
  • Υπεύθυνος επικοινωνίας με προμηθευτές.
  • Επιθεώρηση αποθέματος ανταλλακτικών.
  • Διασφάλιση διαθεσιμότητας αποθεμάτων μέσω παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ / Τεχνικής Σχολής
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσίας στην διαχείριση ανταλλακτικών.
  • Εξοικείωση με την χρήση του Η/Υ.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Αποτελεσματικότητα υπό συνθήκες πίεσης.

Παροχές

💰 Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
💶 Συμμετοχή σε bonus απόδοσης