Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/04/2024

Υπάλληλος για Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία μας αναπτύσσεται και ζητάμε ένα ταλαντούχο Υπάλληλο για Γραμματειακή Υποστήριξη για να υποστηρίξει δυναμικά την καθημερινή λειτουργία μας.

Περιγραφή Θέσης:

  • Διαχείριση αλληλογραφίας και επικοινωνίας
  • Συνεργασία με τους συνεργάτες της εταιρίας για τη διοικητική υποστήριξή τους
  • Συντονισμός διοικητικών εσωτερικών εργασιών που προκύπτουν από την καθημερινή λειτουργία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση  εφαρμογών MSOffice
  • Εξοικείωση με μέσα κοινωνικής δικτύωσης και νέες τεχνολογίες επικοινωνίας
  • Επικοινωνιακές ικανότητες, εξωστρέφεια και διάθεση ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Κάρτα ανεργίας ΔΥΠΑ

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Σταθερό πρωινό ωράριο

Αν σας ενδιαφέρει να εργαστείτε με την ομάδα μας και να αναπτυχθείτε μαζί μας, περιμένουμε το βιογραφικό σας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.