Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/5/2020

Ηλεκτρολόγοι Εγκαταστάσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ζητούνται Ηλεκτρολόγοι εγκαταστάσεων για μόνιμη εργασία στην Γερμανία.

Μισθός 3.000 - 3.500 ευρώ μικτά.

Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Τοποθέτηση καλωδιώσεων νέων εγκαταστάσεων
  • Τοποθέτηση και σύνδεση ηλεκτρικών διακοπτών, πριζών και ηλεκτρικών πινάκων σε διαμερίσματα ~60τμ.
Ωράριο εργασίας: Δευτέρα έως Σάββατο 07:00 με 17:00 (9 ώρες + 1 διάλειμμα, 6 ημέρες την εβδομάδα)

** Οι ενδιαφερόμενοι μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο : 6987974740 (Υπ. Επικοινωνίας Λιμάκης Ιωάννης).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση με πλήρη ευθύνη του έργου (όχι βοηθός)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Πτυχίο ΤΕΙ επιθυμητό αλλά όχι απαραίτητο
  • Εξοικείωση με smartphones και χρήση apps για το λογισμικό καταγραφής εργασιών που χρησιμοποιούμε
  • Η γνώση της Γερμανικής γλώσσας δεν είναι απαραίτητη
  • Μόνιμή δουλειά

Θα ζητηθούν συστάσεις από προηγούμενους εργοδότες ή και πελάτες.

Παροχές

  • Προκαταβολή 500 ευρώ στο τέλος της πρώτης εβδομάδας και εξόφληση στο τέλος του 1ου μήνα,
  • Διαμονή
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Επαγγελματικά εργαλεία