Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/04/2021

Υπάλληλος διαχείρισης παραγγελιών e-shop

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία BASE FASHION, με έδρα την Θεσσαλονίκη και 35 χρόνια εμπειρία στο χώρο της ένδυσης,
αναζητά Άτομα για να στελεχώσει το eshop κατάστημά της στο Κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση παραγγελιών e-shop
  • Προετοιμασία/συσκευασία παραγγελιών
  • Οργάνωση αποθήκης & τοποθέτηση εμπορευμάτων
  • Γραπτή και τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Καταχώρηση νέων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις χειρισμού H/Y
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Θα εκτιμηθεί η γνώση διαχείρισης Social Media
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εξυπηρέτησης πελατών ή λιανικών πωλήσεων
  • Να υπάρχει διάθεση για μακροχρόνια συνεργασία και ενδιαφέρον για απόκτηση γνώσεων
  • Γνώσεις και εμπειρία στο χώρο θα συνεκτιμηθούν ιδιαίτερα

Παροχές

  • Η Θέση αφορά εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας