Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
2/5/2024

Εργάτης με γνώση χειρισμού μηχανημάτων CNC

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εταιρεία επεξεργασίας μετάλλων με έδρα στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης, ζητά να προσλάβει Εργάτη με γνώση χειρισμού μηχανημάτων CNC, πλήρους απασχόλησης, 5-ήμερης εργασίας

Καθήκοντα θέσης:

  • Χειρισμός και Επίβλεψη Cnc μηχανής παραγωγής  (Plasma - Παντογράφος)
  • Χειρισμός ανυψωτικών μηχανημάτων για την διαχείριση των υλικών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Συνέπεια & Επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους
  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία στον μεταλλουργικό κλάδο.

Παροχές

  • Σταθερή και πλήρης απασχόληση
  • Φιλικό & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Πρωινή εργασία
  • Πενθήμερο - 08:00 έως 16.30 (με διάλειμμα 30')

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.