Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/4/2024

Ψήστης / Τυλιχτής

Εστίαση

Πόλη ΤΣΙΛΙΒΙ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το μοναδικό street food  Gyroland εδώ και 24 χρόνια στο Τσιλιβή ψάχνει νέους και νέες με εμπειρία στο street food με όρεξη για νέες γεύσεις επικοινωνία και όραμα για ένα νέο τύπο φαγητού απαραίτητες εμπειρίες τα τελευταία δύο , τρία χρόνια στο κομμάτι αυτού του είδους του φαγητού με φρέσκιες ιδέες. Απαραίτητη εμπειρία στην παρασκευή burger,, καθώς και σε πίτσες, μακαρονάδες, burritos,  κλαμπ σάντουιτς, βάφλες και ό,τι έχει να κάνει με γύρω από το street food snack.

Γενική περιγραφή θέσης:

  • Ψήσιμο, κόψιμο, τύλιγμα προϊόντων γύρου και σουβλάκια

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση χρονοδιαγράμματος ψησιμάτων και συσκευασία των προϊόντων σύμφωνα με τις ανάγκες του καταστήματος
  • Προεργασία για την επόμενη ημέρα
  • Παραγγελίες προϊόντων και α' υλών
  • Επιμέρους απογραφές προϊόντων και α' υλών και έλεγχος αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας για εργασία σε χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Διασφάλιση των επιθυμητών επιπέδων καθαριότητας και τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στις εγκαταστάσεις και στον μηχανικό εξοπλισμό του χώρου παραγωγής
Διαπροσωπικές ικανότητες:
  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια
  • Ικανότητα να αποδίδει σε συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόληση / Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διατροφή, στέγαση ( για τους μη διαμένοντες στην περιοχή )
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους με πρόσφατη φωτογραφία.