Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
09/04/2024

Σχεδιαστής - Σχεδιάστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται Σχεδιαστής - Σχεδιάστρια από την εταιρεία επίπλων κουζίνας - ντουλάπας KRINIS, με εξειδίκευση στο χώρο του ξύλου στο κέντρο της Αθήνας.

Θέση εργασίας πλήρους και μόνιμης απασχόλησης, σύμβαση αορίστου.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Σχεδιασμός επίπλων
  • Διεκπεραίωση παραγγελιών έως το στάδιο παράδοσης του έργου
  • After sales service

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση σχεδιαστικού προγράμματος 1992 Infowood
  • Προϋπηρεσία στον χώρο των επίπλων κουζίνας
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Ικανότητα στην πώληση
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ευγένεια και προθυμία
  • Γνώσεις στο αντικείμενο των εξωτερικών κουφωμάτων και της επιμέτρησης θα εκτιμηθούν

Παροχές

  • Υψηλές αποδοχές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.