Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/01/2023

Ηλεκτρολόγος

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΛΥΣΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΟΕ, τεχνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα της κατασκευής, συντήρησης και επισκευής ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων, αναζητά Ηλεκτρολόγο για εργασία στη συντήρηση κι επισκευή Νοσοκομειακών εγκαταστάσεων στη Ζάκυνθο.

Αρμοδιότητες:
Απασχόληση στην κατασκευή, επέκταση, συντήρηση και επισκευή ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων κτιρίων, όπου οι βασικές εργασίες θα περιλαμβάνουν μεταξύ άλλων, τα ακόλουθα:

  • Έλεγχο, συντήρηση ή αντικατάσταση ηλεκτρικών πινάκων
  • Αποκατάσταση βλαβών σε ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις,
  • Εγκατάσταση ή αντικατάσταση ηλεκτρικών συσκευών,
  • Εγκατάσταση δομημένης καλωδίωσης και την αποκατάσταση βλαβών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Τεχνίτη ή Αρχιτεχνίτη ή Εγκαταστάτη Ηλεκτρολόγου Α' ειδικότητας
  • Πιστοποιητικό εμβολιασμού κατά Covid-19, καθώς πρόκειται για εργασία σε νοσοκομειακές εγκαταστάσεις.

Παροχές

Πενθήμερη, οχτάωρη απασχόληση σε πρωινή, απογευματινή ή βραδινή βάρδια