Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Team leader

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία τηλεφωνικών πωλήσεων στο κέντρο αναζητεί TEAM LEADER για νέο απογευματινό τμήμα, ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργία και την καθοδήγηση της ομάδας των τηλεφωνικών πωλήσεων της εταιρίας.

Αρμοδιότητες:

  • Καθοδήγηση και επίβλεψη των εργασιών της ομάδας με σκοπό την επίτευξη ατομικών και ομαδικών στόχων
  • Προώθηση των υπηρεσιών της εταιρίας μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας
  • Έλεγχος και διασφάλιση της ποιότητας των κλήσεων
  • Διεξαγωγή ατομικών και ομαδικών εκπαιδευτικών προγραμμάτων με σκοπό την ενίσχυση της ομάδας
  • Παρακολούθηση και συλλογή στατιστικών δεδομένων
  • Έλεγχος νέων βιογραφικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη