Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2023

Υπάλληλος γραφείου - Διαχείριση E-Shop (γνώση Photoshop)

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία Γκιργκίρης Decoworld που δραστηριοποιείται στον χώρο της εσωτερικής διακόσμησης με έδρα τον Εύοσμο Θεσσαλονίκης αναζητεί να εντάξει στο δυναμικό του ηλεκτρονικού της καταστήματος ,υπάλληλο για θέση πλήρους απασχόλησης.

Kύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση e-shop (κατηγοριοποίηση, προσθαφαίρεση προϊόντων, ενημέρωση τιμών)
  • Χειρισμός προγράμματος ERP.(θα υπάρξει σχετική εκπαίδευση)
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία
  • Έκδοση παραστατικών - Τιμολόγηση
  • Οργάνωση / επίβλεψη / παρακολούθηση καθημερινών παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η γνώση Photoshop- illustrator και η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ευχέρεια λόγου
  • Συνέπεια - Οργανωτικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  • Ευχάριστο νεανικό περιβάλλον εργασίας
  • Μακροπρόθεσμη συνεργασία
  • Πενθήμερη εργασία