Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/05/2022

Τεχνίτης Ηλεκτροσυγκολλητής για τον κλάδο των μεταλλικών κατασκευών σε εργασίες συντήρησης σε Βαρέα Οχήματα και Μηχανήματα.

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ | ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η τεχνική εταιρεία ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΕ που δραστηριοποιείται στον χώρο των δημοσίων έργων αναζητά για άμεση και μόνιμη απασχόληση:

Καθήκοντα:
• Καθημερινές εργασίες επισκευών και συντηρήσεων στον ιδιόκτητο μηχανολογικό εξοπλισμό της εταιρείας.
• Ετήσιοι έλεγχοι μηχανολογικού εξοπλισμού.
• Καταγραφή εκτελεσθέντων εργασιών στον υπεύθυνο του μηχανολογικού εξοπλισμού
• Ενημέρωση Υπεύθυνου Μηχανικού για αλλαγές – επιπλέον εργασίες.
• Έλεγχος και εξασφάλιση της ποιότητας εργασιών.

Απαραίτητα Προσόντα

• Τεχνικές γνώσεις σε βαρέα οχήματα και μηχανήματα
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
• Συνέπεια και Επαγγελματισμός
• Διάθεση για εργασία
• Γνώση ηλεκτροσυγκολλήσεων argon και σιδήρου
• Ακεραιότητα χαρακτήρα
• Επικοινωνία, προθυμία, εργατικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας, αποτελεσματικότητα
• Ικανότητα εργασίας σε ένα απαιτητικό περιβάλλον
• Γνώσεις ηλεκτροσυγκόλλησης αμαξωμάτων ανατρεπόμενων φορτηγών
• Γνώσεις ηλεκτροσυγκόλλησης αμαξωμάτων βαρέων μηχανημάτων έργου

Παροχές

• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Θέση πλήρους απασχόλησης.
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
• Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης.