Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/04/2024

Τμήμα πωλήσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία με μεγάλη εμπειρία στον κλάδο παραγωγής προϊόντων από σκυρόδεμα για δημόσια και ιδιωτικά έργα, αναζητάει για την στελέχωση του εμπορικού τμήματος Υποψήφιο/α - απόφοιτο/η "έργον υποδομής ή δομικών έργων".

Συνεργάτες τεχνικές εταιρείες δημοσίων και ιδιωτικών έργων.

Στις κύριες αρμοδιότητες περιλαμβάνονται:
  • Υποστήριξη πελατών δικτύου με φυσική παρουσία (εκτελούμενα έργα- εφαρμογές)
  • Επαφή με τεχνικές εταιρίες και εργολάβους με σκοπό την παρουσίαση των προϊόντων
  • Συνεχής ενημέρωση για την εξέλιξη των προϊόντων και τις τάσεις της αγοράς
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο AEI/TEI
  • Εμπειρία στις πωλήσεις στον κατασκευαστικό τομέα
  • Επιθυμητή η γνώση δομικών υλικών και κατασκευαστικών λύσεων
  • Προχωρημένη γνώση Η/Υ (Windows, Microsoft Office)
  • Αναλυτική σκέψη και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα επικοινωνίας, αναλυτική σκέψη, μεθοδικότητα καθώς και δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.