Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/10/2021

Στέλεχος Διοικητικής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Δικηγορική εταιρία με έδρα στην Αθήνα και πελάτης του γραφείου μας, αναζητά για μόνιμη εργασία, Στέλεχος Διοικητικής Υποστήριξης.

Περιγραφή θέσης

  • Ο/Η κάτοχος της θέσης, θα είναι υπεύθυνος/η για την γενικότερη διοικητική υποστήριξη και οργάνωση του τρόπου λειτουργίας της Δικηγορικής Εταιρίας και τη γενικότερη γραμματειακή υποστήριξη της.

Απαραίτητα Προσόντα

▪ Συνέπεια & υπευθυνότητα στη διαχείριση των εργασιών
▪ Επικοινωνιακός χαρακτήρας, προσανατολισμένος στο κτίσιμο επαγγελματικών σχέσεων
▪ Ομαδικό πνεύμα εργασίας
▪ Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
▪ Φυσική και ηλεκτρονική αρχειοθέτηση εγγράφων
▪ Πολύ καλή γνώση Η/Υ & MS OFFICE
▪ Εκτέλεση εξωτερικών εργασιών (ΙΚΑ, ΤΑΜΕΙΑ, ΕΛΤΑ κλπ)

Παροχές

▪ Πενθήμερη, Πλήρης απασχόληση, σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας,
▪ Δυνατότητες εξέλιξης στην ιεραρχία της Διοικητικής Υποστήριξης της Εταιρίας
▪ Κάλυψη των εξόδων μετακίνησης