Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/07/2022

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΣΥΓΓΡΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Από την εταιρεία ΣΤΕΛΜΑ ΑΤΕ ζητείται νέος/νέα απόφοιτος Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. για μόνιμη εργασία στα γραφεία της εταιρείας επί της Λεωφόρου Συγγρού.

Καθήκοντα
  • Διοικητική και γραμματειακή υποστήριξη.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι. με κατεύθυνση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Σχολής Γραμματέων
  • Προϋπηρεσία 5ετή σε αντίστοιχη θέση ως βοηθός Διοίκησης
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης - δυνατότητα μετακινήσεων
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή Γνώση Γαλλικών
  • Άριστη Γνώση Microsoft Office (Word, Excel, Power Point και Outlook)
  • Υψηλό επίπεδο ευθύνης και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και συντονισμού διοικητικών διαδικασιών
  • Ικανότητα διοργάνωσης και συντονισμού συναντήσεων και εσωτερικών συσκέψεων
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και όρεξη για δουλειά

Παροχές

  • Πλήρης ασφάλιση
  • Εταιρική Γραμμή Τηλεφώνου, κινητό & υπολογιστής
  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών