Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2024

Προπονητές

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητούνται προπονητές από τα ELIXIR Physical Health & Prevention Studios.

Αρμοδιότητες:

  • Ομαδικά προγράμματα Pilates mat, props,TRX, δυναμικά προγράμματα με χρήση εξοπλισμού
  • Υποστήριξη λειτουργίας studio pilates Reformer
  • Υποστήριξη λειτουργίας χώρου με μηχανήματα ενδυνάμωσης και ελεύθερα βάρη Personal training, ατομικά προγράμματα σε ενήλικες, και ειδικές ομάδες πληθυσμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τελειόφοιτος/Απόφοιτος-η ΤΕΦΑΑ
  • Γνώση Pilates, functional & cross training, group training, σχεδιασμός ατομικών προγραμμάτων
  • Προϋπηρεσία ΔΕΝ είναι απαραίτητη
  • Γνώση αγγλικών
  • Γνώση υπολογιστών
  • Ομαδικότητα
  • Επιθυμία για μάθηση & εξέλιξη
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Προσαρμοστικότητα

Παροχές

  • Άμεση Πρόσληψη
  • Δυνατότητα εκπαίδευσης soft & hard skills
  • Πολύ καλό και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες ανάπτυξης και εξέλιξης μέσω του οργανογράμματος του ομίλου
  • Δυνατότητα επιδότησης μεταπτυχιακών προγραμμάτων
  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά προγράμματα
  • Ένταξη στο σύστημα επιβράβευσης (bonus)
  • Μισθός: 900 - 1500 (μικτά) αναλόγως προσόντων