Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2019

Δημιουργικός Κειμενογράφος

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητείται Κειμενογράφος για να ενταχθεί στο δυναμικό της εταιρείας μας.

Περιγραφή θέσης

Η θέση αφορά την επιμέλεια κειμένων δικτυακού τόπου, με θεματολογία η οποία θα δίνεται από τους Tv Experts.

Πρόκειται για θέση πλήρους απασχόλησης, σε ένα ιδιαίτερα ευχάριστο, φιλικό & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.

Απαραίτητα Προσόντα

Αν διαθέτεις...
  • Δημιουργική σκέψη
  • Βασικές γνώσεις αθλητικού & κινηματογραφικού περιεχομένου
  • Εμπειρία στην χρήση των social media
  • Προηγούμενη εμπερία ως κειμενογράφος
  • Εξαιρετική χρήση της Ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
                 ..τότε είσαι αυτός που ψάχνουμε!

Παροχές

Παρέχονται
  • Σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Άμεση πρόσληψη
  • Εύκολη πρόσβαση (πλησίον ΗΣΑΠ)