Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/3/2024

Γραφίστας - Γραφίστρια / Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΟΡΔΕΛΙΟ - ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία ΕΨΙΛΟΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΙΚΕ , με αντικείμενο την εκτύπωση διαφημιστικών δώρων, εντύπων και ειδών συσκευασίας, με έδρα στη δυτική Θεσσαλονίκη ζητά έμπειρο γραφίστα.

Περιγραφή θέσης:
Σχεδιασμός πολυσέλιδων προϊοντικών καταλόγων της εταιρίας.
Σχεδιασμός ψηφιακού διαφημιστικού υλικού για την ιστοσελίδα και άλλες ανάγκες προβολής της εταιρίας.
Σχεδιασμός μακετών φλεξογραφίας, μεταξοτυπίας για την διεκπεραίωση παραγγελιών των πελατών.
Επικοινωνία με πελάτες για την διεκπεραίωση των επώνυμων παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

Άριστη γνώση προγραμμάτων

  • CorelDRAW
  • Adobe suite ( Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • Office suite (excel, word)

Απαραίτητη εμπειρία σε εκτυπώσεις:

  • Φλεξογραφίας
  • Μεταξοτυπίας
  • Ψηφιακές
  • Απαραίτητη εμπειρία σε σχεδιασμό πολυσέλιδων καταλόγων με InDesign.

Άλλα απαραίτητα προσόντα

Κάτοχος ΙΧ για την προσέλευση στην εργασία.
Άνεση στην επικοινωνία με πελάτες.
Υπευθυνότητα, εργατικότητα, ομαδικότητα
Γνώσεις σε hardware - software θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα.
Τεχνικές γνώσεις υπολογιστών, εκτυπωτών και περιφερειακών εν γένει όπως και προγραμμάτων για την επίλυση των καθημερινών προβλημάτων.

Παροχές

Μόνιμη, πενθήμερη, οκτάωρη εργασία στα γραφεία της εταιρίας
Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας