Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/3/2024

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης (ΒΙ.ΠΕ.ΘΕ)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εργοστάσιο επιγραφών και διαφημιστικών κατασκευών στα Σπάτα Αττικής ζητά να προσλάβει υπάλληλο για την Γραμματειακή Υποστήριξη.

Καθήκοντα:

  • Τηλεφωνικό κέντρο, reception εταιρείας
  • Διαχείριση επικοινωνίας με υφιστάμενους και δυνητικούς συνεργάτες και πελάτες
  • Οργάνωση και διοικητική υποστήριξη γραφείου διεύθυνσης
  • Αρχειοθετήσεις. Σύνταξη προσφορών κτλ

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Σχετική εκπαίδευση
  • ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 3 - 5 χρόνια
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων (Office, E-mail, Internet κλπ)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης τηλεφωνικού κέντρου, Social Media και Λογιστικά
  • Άριστη μνήμη και συνέπεια, προσοχή στη λεπτομέρεια, οργανωτικό πνεύμα, υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού
  • Άνεση στην επικοινωνία, multitasking και στην εργασία υπό πίεση

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ασφάλιση ΕΦΚΑ & ιδιωτική
  • Ευχάριστο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.