Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/09/2022

Υπεύθυνος συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΛΑΚΚΩΜΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία μας είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη βιομηχανία τροφίμων στο Λάκκωμα, BI.ΠΑ. Λακκώματος και ζητά Υπεύθυνο συσκευασίας στην Ανατολική Θεσσαλονίκη .

Ωράριο εργασίας : Δευτέρα-Παρασκευή 06.30-15.00 (μισή ώρα διάλειμμα)

Αρμοδιότητες

  • Εργασία στο χώρο συσκευασίας του εργοστασίου
  • Καταγραφή και τήρηση αρχείου όλων των υλικών συσκευασίας που χρησιμοποιούνται στα προϊόντα
  • Εκτύπωση και δημιουργία ετικετών , μέσα από αντίστοιχα προγράμματα Η/Υ

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Απόφοιτος Λυκείου
    • Γνώση Αγγλικών
    • Γνώση χειρισμού Η/Υ
    Προσωπικά χαρακτηριστικά
    • Διάθεση για εργασία
    • Θετική σκέψη
    • Ομαδικό πνεύμα
    • Υπευθυνότητα

    Παροχές

    • Μισθός υψηλότερος από τον Βασικό , αναλόγως προϋπηρεσίας
    • Σύμβαση εργασίας πλήρους απασχόλησης και αορίστου χρόνου
    • Πλήρης ασφάλιση
    • Πακέτο ιδιωτικής ασφάλισης
    • Σταθερό & φιλικό περιβάλλον εργασίας