Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/2/2022

Μηχανουργός / Μηχανοτεχνίτης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Βιομηχανία κατασκευής ειδών εξοικονόμησης ενέργειας, ζητά να προσλάβει Μηχανουργό / Μηχανοτεχνίτη με γνώση χειρισμού CNC & εμπειρία σε παραγωγικές μονάδες.

Αρμοδιότητες
  • Σχεδιασμός & υλοποίηση γραμμών παραγωγής και συστημάτων αυτοματοποίησης
  • Σχεδιασμός & υλοποίηση ιδιοσυσκευών/εξειδικευμένων μηχανημάτων.
  • Έλεγχος απόδοσης/ποιότητας παραγωγικών γραμμών & βελτιστοποίηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση & γνώση του αντικειμένου
  • Γνώστης προγραμματισμού μηχανημάτων CNC
  • Γνώση/εμπειρία στην μετατροπή, βελτίωση & συντήρηση μηχανημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα ανάπτυξης & εξέλιξης
  • Σύγχρονο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρως εξοπλισμένη θέση εργασίας
  • Εταιρικό τηλέφωνο