Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/4/2024

Υπεύθυνος Παραγωγής (Pharma)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η LMW αναζητά έναν δυναμικό Υπεύθυνο Παραγωγής για λογαριασμό εταιρείας που δραστηριοποιείται στον φαρμακευτικό κλάδο. H εταιρεία εδρεύει στην περιοχή του Πολυδενδρίου.

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός και διαχείριση της διαδικασίας παραγωγής
  • Επίβλεψη της ομαλής λειτουργίας των γραμμών παραγωγής
  • Παρακολούθηση και αξιολόγηση της απόδοσης της παραγωγής
  • Συνεργασία με τις επιχειρησιακές ομάδες για τον προγραμματισμό και την εκτέλεση της παραγωγής
  • Ανάλυση των δεδομένων παραγωγής και προτάσεις βελτίωσης
  • Διαχείριση και κατάρτιση των μελών της ομάδας παραγωγής
  • Εφαρμογή μέτρων για τη διασφάλιση της ποιότητας και της ασφάλειας
  • Παρακολούθηση και τήρηση των προϋπολογιστικών και χρονοδιαγραμματικών περιορισμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ σε Χημεία, Φαρμακευτική Τεχνολογία, Μηχανολογία ή συναφές πεδίο