Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/6/2016

(2) ΣΤΕΛΕΧΗ MARKETING & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Λόγω ανάπτυξης και επέκτασης των δραστηριοτήτων της και μετά από απαίτηση μεγάλου εταιρικού πελάτη, η εταιρεία μας ζητά να στελεχώσει το τμήμα Marketing & Επικοινωνίας με 2 υποψηφίους.

Οι ενέργειές της προσανατολίζονται στον κλάδο του Marketing και της Επικοινωνίας κι αναλαμβάνει
την διεξαγωγή διαφημιστικών καμπανιών για λογαριασμό σημαντικών πελατών στον τομέα των φιλανθρωπιών.

Αρμοδιότητες

• Υποστήριξη στην υλοποίηση των διαφημιστικών προγραμμάτων και των προωθητικών ενεργειών
• Αύξηση αναγνωρισιμότητας του πελάτη
• Εξυπηρέτηση πελατών

* Οι θέσεις δεν αφορούν φυλλάδια ή προωθητικές ενέργειες μέσω τηλεφώνου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
• Αναλυτική σκέψη και ικανότητα στην επίτευξη στόχων
• Ευελιξία και Προσαρμοστικότητα
• Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση επιθυμητή όχι απαραίτητη

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει

• Ξεκάθαρες ευκαιρίες εξέλιξης και προσωπικής ανάπτυξης
• Δελεαστικές αμοιβές και υψηλά bonus
• Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον