Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
3/4/2024

Κηπουρός

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Περιγραφή

Ξενοδοχείο: Ikos Oceania, Ikos Olivia, Sani Resort
Περιοχή: Χαλκιδική, Ελλάδα
Σύμβαση: Εποχική
Έναρξη εργασίας: Μάρτιος 2024

Εσύ, ποιος θα ήθελες να γίνεις;

Είσαι ο Μελλοντικός μας Ηγέτης; Πιστεύεις ότι έχεις προοπτικές; Αναζητάς κάτι παραπάνω από «μία ακόμα δουλειά», αλλά να ανήκεις σε μία μεγάλη οικογένεια με σκοπό;

Στον Όμιλο Sani/Ikos παίρνουμε την έννοια της Φιλοξενίας πολύ σοβαρά. Καθώς μεγαλώνουμε, με νέα ανοίγματα ξενοδοχείων σχεδόν ετησίως, ο σκοπός μας παραμένει ίδιος, να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας Μαγικές στιγμές, ως τα Κορυφαία Παγκοσμίως Family & Beach ResortTM.

Καθήκοντα

  • Φύτευση, πότισμα και περιποίηση ανθοφόρων και λοιπών φυτών
  • Κλάδεμα δέντρων και θάμνων, κούρεμα και πότισμα γκαζόν
  • Χρήση γεωργικών εργαλείων, μηχανημάτων και λιπασμάτων
  • Διατήρηση του χώρου εργασίας και του χώρου αποθήκης τακτοποιημένου και καθαρού
  • Απομάκρυνση απορριμμάτων
  • Αναφορά βλαβών και φθορών σε κήπους, εργαλεία και μηχανήματα στον προϊστάμενο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία ως κηπουρός, ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον / φυτώριο ή εταιρία συντήρησης κήπων
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Δίπλωμα οδήγησης Β’ ή Γ’ κατηγορίας θα θεωρηθεί επιπλέον

Παροχές

Τι προσφέρουμε
  • Ομάδα: Να γίνετε μέλος ενός οργανισμού που νοιάζεται για τους ανθρώπους του, το περιβάλλον και τις τοπικές κοινότητες
  • Ανάπτυξη: Να έχετε περιθώρια ανάπτυξης και εξέλιξης μέσω πολυάριθμων ευκαιριών μάθησης, επαγγελματικής ανάπτυξης και επαγγελματικής ανέλιξης
  • Φροντίδα: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.