Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/06/2020

Υπεύθυνος Λειτουργίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρείας μας κατέχει ηγετική θέση στον κλάδο του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, του φωτισμού, των ειδών τεχνολογίας κτιρίων και λύσεων διαχείρισης ενέργειας. Το ολοένα και αυξανόμενο δίκτυο μας, περιλαμβάνει 67 καταστήματα σε Ελλάδα και Κύπρο και το ανθρώπινο δυναμικό μας, ξεπερνάει τους 950 εργαζόμενους.

Το άρτια καταρτισμένο προσωπικό, τα υψηλής ποιότητας προϊόντα, οι υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας που προσφέρουμε προς τους πελάτες μας σε συνδυασμό με την ευέλικτη δομή οργάνωσης της εταιρείας, μας καθιστούν σημείο αναφοράς για τον κλάδο δραστηριότητάς μας.

Ποια είναι η ομάδα μας
Η ομάδα μας αποτελείται από νέους ανθρώπους με κέφι, όρεξη και πάθος. Το ήθος, ο επαγγελματισμός και η αποτελεσματικότητα, είναι από τα βασικά μας χαρακτηριστικά, που αναδεικνύονται μέσα από ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον που προωθεί το ομαδικό πνεύμα και τον αμοιβαίο σεβασμό.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Παρέχει υποστήριξη στον Διευθυντή του καταστήματος με στοχευμένες ενέργειες που αφορούν την ανάπτυξη των πωλήσεων και την απόδοση της ομάδας
  • Επικοινωνεί και αναθέτει τους στόχους της ομάδας
  • Εξυπηρετεί τους πελάτες χρησιμοποιώντας τις τεχνικές πωλήσεων σύμφωνα με τα πρότυπα που του έχουν τεθεί.
  • Τηρεί την Εμπορική και Τιμολογιακή πολιτική της εταιρείας
  • Τηρεί τις διαδικασίες λειτουργίας και προτύπων του καταστήματος
  • Αξιολογεί το ανθρώπινο δυναμικό
  • Εναρμονίζει και δεσμεύει τους ανθρώπους με τους στόχους ,το όραμα και τις αξίες της εταιρείας
  • Παρακινεί και αναπτύσσει τους ανθρώπους
  • Εστιάζει στην ανάπτυξη και την πιστότητα του πελατολογίου
  • Διαθέτει γνώση του ανταγωνισμού εντοπίζοντας ευκαιρίες ανάπτυξης μεριδίου αγοράς
  • Ενημερώνεται συνεχώς για νέες τεχνολογίες-προϊόντα για την παροχή υποστήριξης στην ομάδα και στους νεοπροσληφθέντες συναδέλφους

Απαραίτητα Προσόντα

Αναζητούμε δυναμικές προσωπικότητες που διαθέτουν:
  • Πτυχίο ΑΕΙ - ΤΕΙ -ΤΕΕ Ηλεκτρολογίας
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια χρήσης πληροφοριακών συστημάτων
Επικοινώνησε άμεσα μαζί μας για να δηλώσεις το ενδιαφέρον σου και να αποστείλεις το βιογραφικό σου στην Νο1 εταιρεία ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, φωτισμού, ειδών τεχνολογίας κτιρίων και λύσεων διαχείρισης ενέργειας!