Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/06/2021

Γραμματειακή Υποστήριξη - Back Office

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚEΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H Right Home Real Estate με μοντέρνα προσέγγιση στον μεσιτικό κλάδο και μεγάλη εμπειρία, στο πλαίσιο της ανάπτυξης της, αναζητά συνεργασία με ένα άτομο, ώστε να καλύψει την θέση της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών και της προώθησης των υπηρεσιών της στην Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω email και τηλεφωνικά
  • Προγραμματισμός ραντεβού με πελάτες
  • Άμεση εξυπηρέτηση αναγκών των συνεργατών του γραφείου
  • Καταχώρηση ακινήτων στο site της εταιρίας
  • Βack office support στους συνεργάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικών ( γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Άνεση στην χρήση Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Ευχάριστη και Δυναμική προσωπικότητα
  • Με καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Διαπραγματευτικές Ικανότητες
  • Ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Προηγούμενη εμπειρία σε μεσιτικό γραφείο ή πωλήσεις θα θεωρηθεί προσόν

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Πρωινό ωράριο
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Bonus βάσει παραγωγικότητας
  • Συνεχή επιμόρφωση και εκπαίδευση

Πλήρης και συνεχής υποστήριξη από τα μέλη της ομάδας για ένα δυναμικό ξεκίνημα του νέου συνεργάτη
Υποστήριξη σε όλα τα επίπεδα της συνεργασίας