Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/01/2020

Διευθυντής Εργοστασίου Ζωοτροφών

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α.Ε. στα πλαίσια συνεχούς και δυναμικής της ανάπτυξης, επιθυμεί να προσλάβει ΤΕΧΝΟΛΟΓΟ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ή ΓΕΩΠΟΝΟ με κατεύθυνση ζωϊκής παραγωγής, για να εκπαιδευτεί και να αναλάβει καθήκοντα ως ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ με έδρα τη Ναύπακτο.

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:
  • Ευθύνη της λειτουργίας του εργοστασίου ζωοτροφών
  • Παρακολούθηση και έλεγχος των αποθηκών (Α' ύλες & υλικά)
  • Προγραμματισμός της παραγωγής σε συνεργασία με τους υπεύθυνους τμημάτων
  • Οργάνωση, έλεγχος και συντονισμός της παραγωγικής διαδικασίας
  • Διαχείριση ομάδων παραγωγής
  • Ομαλή λειτουργία των ομάδων παραγωγής
  • Παρακολούθηση και έλεγχος κόστους και προγράμματος παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. με κατεύθυνση στις παραπάνω ειδικότητες
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας