Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2023

Υπάλληλος γραφείου - Customer care

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εταιρεία εμπορίας κρυστάλλων αυτοκινήτου αναζητά άμεσα για το υποκατάστημά της στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης:

Υπάλληλο γραφείου customer care

Περιγραφή θέσης:

  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις).
  • Γραμματειακή υποστήριξη τμήματος αναγγελιών.
  • Επικοινωνία με Ασφαλιστικές Εταιρείες.
  • Θέση πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη Γνώση Χειρισμού H/Y
  • Άριστη Γνώση χειρισμού Microsoft Suite (Word, Excel, Outlook)
  • Άριστη γνώση Προγραμμάτων ERP
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
  • Δυναμική προσωπικότητα, υπευθυνότητα, δυνατότητα εργασίας σε ομάδα, δυνατότητα εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών παράλληλα θα εκτιμηθούν.

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει άριστο περιβάλλον εργασίας, ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, διαρκής εκπαίδευση, extra πρόγραμμα ιδιωτικής ιατρικής ασφάλισης.