Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2024

Βοηθός Εμπορικής και Λογιστικής Διαχείρισης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

Η εταιρία FROUTOFARM στα πλαίσια ανάπτυξής της ζητά για πλήρη απασχόληση στις εγκαταστάσεις της στα ΓιαννιτσάΒΟΗΘΟ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ (Code: ΕΛ-023)

Κύρια καθήκοντα:

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Διαχείριση αποθεμάτων α υλών και υλικών συσκευασίας
  • Αγορές
  • Εξυπηρέτηση παραγωγών και τιμολόγηση
  • Εύρεση νέων πελατών και αποστολή προσφορών
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Εργασίες εμπορικής διαχείρισης
  • Εργασίες λογιστικής διαχείρισης (καταχωρήσεις, αρχειοθετήσεις κ.α)
  • Reporting

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ - ΤΕΙ με κατεύθυνση σπουδών Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικό
  • Επιθυμητή εμπειρία 2 ετών σε εμπορικό τμήμα επιχείρησης με φρουτολαχανικά και καταναλωτικά προϊόντα
  • Υπευθυνότητα, εργατικότητα, οργανωτικότητα, ομαδικότητα
  • Δυνατότητα ταξιδιών στο εξωτερικό και εκτός έδρας
  • Άριστες ικανότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ και προγραμμάτων OFFICE
  • Επιθυμητή η γνώση erp προγραμμάτων

Παροχές

H εταιρία προσφέρει:
  • αποδοχές, αναλόγως εμπειρίας και προσόντων
  • άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • προοπτικές εξέλιξης