Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/6/2023

Στέλεχος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία μας αναπτύσσεται και η ομάδα Διοίκησης χρειάζεται ένα ταλαντούχο άτομο για να υποστηρίξει δυναμικά την καθημερινή λειτουργία μας.

Περιγραφή Θέσης:

  • Διαχείριση αλληλογραφίας και επικοινωνίας
  • Προετοιμασία κειμένων για την υποστήριξη της εταιρικής επικοινωνίας
  • Συνεργασία με όλα τα τμήματα της εταιρίας για τη διοικητική υποστήριξή τους
  • Συντονισμός διοικητικών εσωτερικών εργασιών που προκύπτουν από την καθημερινή λειτουργία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ (ή αντίστοιχου ιδρύματος εξωτερικού) με κατεύθυνση Οικονομικών ή Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε επιχειρηματικό περιβάλλον
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Εξοικείωση με μέσα κοινωνικής δικτύωσης και νέες τεχνολογίες επικοινωνίας
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες, εξωστρέφεια και διάθεση ανάληψης πρωτοβουλιών

Παροχές

Οι άνθρωποί μας είναι σημαντικοί για εμάς για αυτό και τους φροντίζουμε παρέχοντάς τους συνεχόμενη εκπαίδευση, προοπτικές ανάπτυξης και ανταγωνιστικές αποδοχές.

Αν σας ενδιαφέρει να εργαστείτε με την ομάδα μας και να αναπτυχθείτε μαζί μας, περιμένουμε το βιογραφικό σας.