Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/4/2024

Πωλητές / Πωλήτριες - Ταμίες

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία ΕΔΜΟΝΔΟΣ Ι. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ αναζητά για τα καταστήματά της GENTLEMAN και ROMANO στο Παλαιό Φάληρο υποψηφίους και υποψήφιες Πωλητές / Πωλήτριες - Ταμίες.

Θέσεις εργασίας πλήρους ή μερικής απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή προϊόντων.
  • Έλεγχος αποθεμάτων.
  • Γενική εποπτεία του καταστήματος.
  • Οργάνωση και καθαριότητα καταστήματος.
  • Υπευθυνότητα στη χρήση ταμείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας και χρήση Η/Υ.
  • Ευχέρεια λόγου.
  • Επικοινωνιακή προσωπικότητα.
  • Επαγγελματική εξυπηρέτηση πελατών.

Παροχές

  • Σταθερό εργασιακό περιβάλλον – συμβάσεις αορίστου χρόνου.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών – σταθερές πληρωμές.
  • Υποστήριξη και καθοδήγηση από φιλική ομάδα.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων πώλησης.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Δυνατότητα άμεσης απασχόλησης.

Οι ενδιαφερόμενοι / ενδιαφερόμενες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα ή να καλέσουν στα εξής τηλέφωνα επικοινωνίας:

6980014506, 6932423575

2109838145 - GENTLEMAN

2109898147 - ROMANO

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.