Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/06/2023

Εργατοτεχνίτες και βοηθοί κατασκευής κουφωμάτων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙ.ΠΑ. ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εταιρία με έδρα την Θεσσαλονίκη και με πολυετή εμπειρία στον χώρο κατασκευής κουφωμάτων αλουμινίου και PVC, αναζητά τον/τους κατάλληλο/ους υποψήφιο/ους για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Εργατοτεχνίτες και Βοηθοί εργατοτεχνιτών.

Αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στην υλοποίηση και την κατασκευή κουφωμάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψηφίους.
  • Οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Έμφαση στη λεπτομέρεια και μεθοδικότητα.
  • Ικανότητες ανάληψης & διαχείρισης ευθυνών.
  • Εμπειρία επιθυμητή (όχι υποχρεωτική).
  • Σχετική προϋπηρεσία στο κλάδο θα θεωρηθεί προσόν.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό και εξελίξιμο μισθό.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση.
  • Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης.