Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/01/2017

ACCOUNTS RECEIVABLE CLERK

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ξενοδοχειακός Όμιλος ζητά να προσλάβει Account Receivable Clerk, για την καλοκαιρινή σεζόν 2017.

Καθήκοντα - Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος & αποστολή τιμολογίων
  • Συστηματική παρακολούθηση υπολοίπων των πελατών
  • Διασφάλιση έγκαιρης είσπραξης πληρωμών
  • Επικοινωνία με πελάτες & επίλυση διαφορών/προβλημάτων που αφορούν  τα τιμολόγια και τις χρεώσεις βάσει συμβολαίων
  • Ενημέρωση της Διοίκησης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα, με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Oικονομικής Kατεύθυνσης/Λογιστικής ή Τουριστικών Επαγγελμάτων
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας