Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/02/2021

Υπάλληλοι Προώθησης (Είδη & συσκευές ομορφιάς) - Δυνατότητα εργασίας και από το σπίτι

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΤopShop, εταιρεία προώθησης συσκευών ομορφιάς και καλλυντικών προς κέντρα αισθητικής, spa αλλά και για ατομική χρήση, αναζητεί άμεσα ένα Προϊστάμενο Πωλήσεων και υποψήφιους Πωλητές, οι οποίοι θα ενταχθούν στην εξ αποστάσεως εργασία (τηλεργασία) από την οικία τους.

Αρμοδιότητες

  • Τηλεφωνική προώθηση προϊόντων της εταιρείας σε κέντρα αισθητικής & spa (Χονδρική)
  • Προώθηση προϊόντων σε ιδιώτες (Λιανική)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος Η/Υ
  • Άριστη γνώση σε EXCEL, GOOGLE meetings - SKYPE για VIDEO CONFERENCE
  • Ευχέρεια λόγου
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου (για ενδεχόμενα meetings στην έδρα της εταιρείας)
  • Διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Δυναμικός χαρακτήρας
  • Γρήγορη αντίληψη
  • Προϋπηρεσία σε call center

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Αμοιβή βάσει αποτελεσμάτων
  • Επιπλέον Bonus (μηνιαία)